Jak wybrać najlepsze buty do pole dance

Czy szukałeś najlepszych butów do pole dance? Nie jesteś pewien, która marka trzeba?

Cóż, nie szukaj dalej, bo dziś będę wprowadzenie i porównanie dwóch najlepszych marek pole dance buty.

Jeśli chodzi o seksowne buty jest tona z nich tam, ale dzisiejszy przegląd idzie na plusy i minusy z najlepszych dwóch marek i najlepszy styl dla Ciebie do wyboru.

Jest powód, dla którego Pleasers są topową marką butów do striptizu, a dziś dowiesz się, dlaczego nie tylko każde obcasy zrobią.

Czego się nauczysz

  • Jak pole dance w obcasach wpływa na Twoją wydajność
  • Cechy, których należy szukać w najlepszych butach do pole dance
  • Która marka obcasów są najlepsze buty dla pole
  • Jak wysoki Twój pierwszy para butów pole powinny być
  • Plusy i minusy różnych stylów obcasów
  • Porady rozmiarowe dla butów pleaser

Jakiej różnicy możesz się spodziewać, gdy zaczniesz nosić obcasy?

Pierwszą trudnością, jaką możesz napotkać, gdy założysz swoje pierwsze buty na słupkach, jest chodzenie.

To wszystko zależy od Ciebie i od tego, jak bardzo jesteś zaznajomiona z chodzeniem na obcasach.

Kiedyś nosiłam obcasy bardzo często i pomimo tego, gdy założyłam moją pierwszą parę butów do pole dance, nadal wyglądałam jak Bambi!

Aby przyzwyczaić się do ich noszenia, możesz chodzić w nich po domu, prasować, wykonywać drobne prace domowe. Im częściej będziesz je nosić, tym bardziej naturalnie będziesz się w nich czuć.

Kiedy po raz pierwszy założyłam je na zajęcia z kijkami, chybotałam się i przyzwyczaiłam się do chodzenia wokół kijka. Nauczyłam się też, że kucanie w przysiadzie na obcasach jest zaskakująco wygodne i stabilne.

Dzięki dodatkowemu uchwytowi z plastikowych pasków wspinaczka stała się łatwiejsza, ale w inwersji czułam się inaczej i nagle przestałam być wystarczająco silna, by podnosić ciężary.

Muszę zaznaczyć, że to pierwsze doświadczenie miałem w butach Ellie, a nie Pleasers – i są one znacznie cięższe.

Po zakończeniu etapu nóg Bambi (i w moim przypadku kupieniu lżejszej pary butów) poczujesz się niesamowicie i będziesz mógł łatwiej dosięgnąć stóp podczas ruchów zgięcia.

Możesz założyć buty na obcasie, kiedy tylko będziesz miała ochotę i wykonać super seksowną pracę na podłodze lub wykonać swój ulubiony trik, tylko nie zapomnij sprawdzić tych szpilek!

Największą różnicą dla mnie było zauważenie, jak bardzo moje nogi wydają się dłuższe w lustrze, a także wyglądają na o wiele mniej zgrabne w kolanach!

Jeśli chodzi o pewność siebie, to włożenie szpilek na platformie nie mogło mi lepiej służyć. Zdecydowanie powinnaś to wypróbować.

Odkryj cechy, których należy szukać w najlepszych butach do pole dance

Najlepsze buty do pole dance będą długotrwałe, odporne na zużycie i wytrzymałe, a jednocześnie wygodne.

Pleaser buty są wykonane z solidną plastikową podstawą. Oznacza to, że pięta i platforma nie są oddzielone lub wykonane z różnych materiałów.

Niektóre buty, w których obcas jest oddzielnym elementem wykonanym z innych materiałów, są podatne na łatwe złamanie.

Lubię lżejsze buty na obcasie, co jest jednym z powodów, dla których lubię buty Pleaser. Są one również dobrze dopasowane i bardzo miękkie dla stóp.

To jest bardzo ważne, aby być wygodne w butach, zwłaszcza jeśli masz zamiar używać ich do pracy w klubie na długie godziny.

To jest powód, dla którego buty Pleaser są numerem jeden wśród Stripper Shoes, wybierane dla striptizerek, przez striptizerki!

Mogę osobiście powiedzieć, że moje Pleaser są head to head z moimi kapciami w wyścigu o komfort, są one po prostu tak wygodne.

Jedyną rzeczą, na którą naprawdę trzeba zwracać uwagę przy zakupie idealnej pary butów do striptizu jest styl.

Jak wybrać najlepszy styl butów do biegania?

Istnieje kilka rzeczy do zapamiętania przy zakupie Pleaser Shoes, i całkowicie zależy od tego, jak chcesz używać swoich butów.

Czy masz zamiar ciągnąć je po podłodze i robić dużo uderzeń obcasem i klaśnięć?

Czy są one przeznaczone do sesji zdjęciowej, a może chcesz je nosić tylko do sztuczek i nie masz ochoty na dużo pracy na podłodze?

Niezależnie od tego, jaki jest główny cel Twoich butów, czy mają być praktyczne, czy ładnie wyglądać, oto kilka pomocnych wskazówek;

Unikaj metalowych elementów – podobnie jak w przypadku biżuterii, unikam wszelkich metalowych elementów na butach, aby chronić sam kij i uniknąć poślizgu.

Jako początkujący unikaj pokusy kupowania butów na najkrótszym obcasie. Może się to wydawać dobrym pomysłem, ale jest to złudzenie.

Wysokość między czubkiem pięty a balem stopy (łukiem) jest większa w przypadku krótszych, 6-calowych obcasów.

Oznacza to, że idealna wysokość dla początkujących, z najmniejszym obciążeniem, aby przyzwyczaić się do butów, to 7 cali.

Obcasy 8-calowe to świetny postęp, gdy już przyzwyczaisz się do różnicy w wadze i równowadze, a stamtąd już tylko dalej i wyżej. Obcasy osiągają ekstremalne rozmiary nawet do 10 cali!

W przypadku tych wszystkich wysokich obcasów wysokość łuku jest taka sama lub mniej stroma niż w przypadku zwykłej pary obcasów, które normalnie nosi się na wieczorne wyjście, a ogromna platforma rekompensuje dodatkową wysokość obcasa.

Sam obcas jest również nieco szerszy, co czyni je mniej chwiejne do równowagi w zbyt!

Kupując parę butów pole z paskami na kostki jest ważne, jeśli będziesz robić dużo power spins, kopnięcia nogą i odwrócone sztuczki, aby uniknąć butów latania off.

Zapewniają one większe wsparcie wokół pięty i poczucie bezpieczeństwa, ponieważ wiesz, że nigdzie się nie wybierają!

Jeśli zamierzasz wykonywać tylko kilka podstawowych ruchów, możesz nosić Pleasery w stylu mułów. Są one również świetne, jeśli zamierzasz pracować w klubie i potrzebujesz czegoś, co możesz szybko i łatwo założyć i zdjąć z nóg.

Jeśli znajdziesz parę butów w stylu mule, które Ci się podobają, a nie możesz znaleźć ich z paskami, możesz również kupić te niesamowite, odpinane paski na kostkę.

Wreszcie, jeśli zamierzasz dużo chodzić w butach na obcasach i narażać je na intensywne użytkowanie i stukanie, musisz unikać niektórych modeli butów Pleaser.

To wszystko z częściami, które mogą się oderwać, diamenty, brokat, który może się ścierać, i tak dalej!

Gdybyś szukała butów, które mogłabyś założyć tylko do tego celu, poleciłabym Ci buty z przezroczystym wzorem lub kolorowe buty chromowane, a ładne zostaw sobie na ładny wygląd!

Jedyna rzecz, której nie lubię w butach Pleaser

Te buty są bajeczne i chociaż mam lepsze trzymanie stopy przy zginaniu, lepsze rozciągnięcie w moim rozcięgnie podeszwowym od ciężaru i dużo komfortu, to jest jeden mały problem.

Podeszwa buta zachodzi z przodu na spód platformy, co oznacza, że w końcu zostaje zaczepiona i może uszkodzić podeszwę buta.

Możesz ją trochę przyciąć, aby uniknąć zahaczenia i wyrwania podeszwy.

Zapytałam również gwiazdę biegówek Michelle Shimmy, co sądzi o tym sposobie na obcasy podczas jednego z jej warsztatów kilka lat temu, jako osoba od dawna nosząca obcasy powiedziała, że nigdy nie było z tym problemu – wystarczy trochę kleju lub kleju do butów i gotowe!

Aktualizacja

Pleaser Buty Pole teraz pochodzą z pre-trimmed podeszwy. Szczególnie jednym z jedynych powodów, aby nie kupić Pleaser Buty do Pole i Taniec w przeszłości był clunky podeszwa wystaje z przodu buta.

Dobra wiadomość chociaż! Pleaser słuchali was i są one toczenia się ich nowe pre-trimmed podeszwy na wszystkich swoich pole buty taneczne i egzotyczne buty taneczne przez cały 2018.

Obejrzyjcie filmik od FM Heels pokazujący nowe, wstępnie przycięte podeszwy.

Jakiej wielkości plasery są potrzebne?

Może się to różnić w zależności od stylu, więc proszę o wyrozumiałość.

Jeśli kupisz kolorowe chromowane obcasy z plastikowymi paskami, będziesz mieć pewność, że masz swój dokładny rozmiar. Nie są one ani za duże, ani za małe, nie potrzeba żadnych sztuczek z suszarką do włosów.

Jest wiele osób, które donoszą o zakupie rozmiaru w górę lub w dół w butach Pleaser, ale w tych przypadkach nadal wydają się mówić o potrzebie zmiany buta, oto co zauważyłam …

Osoby, które wybrały rozmiar mniejszy, twierdziły, że trzeba było rozciągać lub formować plastik za pomocą suszarki do włosów oraz że palce wystawały na zewnątrz, co stanowiło problem w przypadku obcasów.

Osoby, które wybrały rozmiar wyższy, zauważyły, że tworzywo sztuczne stawało się nieco luźniejsze w miarę noszenia, a następnie stawało się zbyt luźne.

Z tego powodu zawsze trzymam się ściśle określonego rozmiaru, kupując pleasery, kierowałam się moim prawdziwym rozmiarem i nie mogę tego bardziej polecić.

Z drugiej strony, plastik może się różnić w zależności od modelu, więc jeśli chromowany styl idealnie pasuje do Twojego rozmiaru, inne style mogą wymagać użycia suszarki do włosów.

W miarę noszenia będą się one również nieco rozciągać, więc z tego powodu nadal zamawiałabym swój prawdziwy rozmiar. Mogę również potwierdzić, że zamówiłam swój zwykły rozmiar w sandałach z paskiem na kostce i pasują one idealnie.

Botki to zupełnie inna sprawa! W przypadku butów możesz potrzebować rozmiaru większego z kilku powodów.

Zamknięte palce oznaczają, że jeśli są one trochę za małe, nie ma w nich miejsca na palce. Wolę też nosić skarpetki, gdy mam na sobie buty z zamkniętymi palcami. Skoro nikt nie widzi Twoich stóp, dlaczego nie tańczyć w komfortowych warunkach?

Więc jeśli planujesz nosić skarpetki w butach, zdecydowanie kup rozmiar większy =)

Wniosek – Najlepsze buty do pole dance!

Dla mnie, będę trzymać się z Pleaser Buty, są one moim ulubionym marki pole buty do tańca.

Są one zdecydowanie najlepsze buty pole dance tam, kocham, że są one prawie wygodniejsze niż moje kapcie nawet przy 9 „wysokości!