17 powodów, dla których warto zacząć tańczyć pole dance dla kondycji

Ten wpis jest dla wszystkich, którzy kiedykolwiek próbowali wejść w reżim fitness i nie udało im się.

Czy walczysz z motywacją, aby regularnie chodzić na siłownię?

Jeśli to brzmi jak ty, to jest coś, czego musisz spróbować!

Jeśli nie masz dość dyscypliny, by chodzić na siłownię lub ćwiczyć w domu, to potrzebujesz czegoś innego, czegoś, co nie będzie tak wyczerpujące.

Coś, gdzie nie musisz się zmuszać, by znaleźć motywację do wstania i pójścia.

Tym czymś jest Pole Fitness!

Dziś zdradzę, jak zajęcia na rurze rozpoczęły mój romans z fitnessem i jak szybko stały się czymś, bez czego nie mogłam żyć.

Czego się nauczysz

  • Jak Pole Fitness może pomóc Ci schudnąć
  • Dlaczego Pole Fitness daje Ci pewność siebie
  • Jak Pole Fitness sprawia, że czujesz się silna
  • Korzyści zdrowotne Pole Fitness
  • Jak pole fitness buduje siłę

 

Porozmawiajmy o słoniu w pokoju

Co sobie wyobrażasz, kiedy myślisz o pole fitness?

Jeśli jest to sala pełna egzotycznych tancerek, to jesteś w wielkim błędzie, chociaż można znaleźć egzotyczne zajęcia, jeśli chcesz spróbować!

Szał na pole fitness ogarnia cały świat w coraz szybszym tempie i przerodził się w sport, który zyskuje coraz większą popularność na arenie olimpijskiej.

Jednak w pełni wierzę, że jeśli masz zamiar uczestniczyć w pole fitness, to jest daremne, aby zaprzeczyć pochodzenie tego sportu.

Oczywiście społeczeństwo odcisnęło na nim pewne piętno, ale zaczął się on stawać coraz bardziej akceptowany.

Faktem jest, że nie byłoby go tam, gdzie jest dzisiaj, gdyby nie kobiety, które miały pewność siebie, by nosić wszystko i tańczyć!

Może to temat na inny wpis, ale to właśnie te kobiety wyprowadziły pole prosto z klubów ze striptizem do studiów tańca, abyście mogli się nim cieszyć.

Nie możemy iść naprzód i zlikwidować piętna związanego z osobami świadczącymi usługi seksualne, ignorując lub zaprzeczając jego pochodzeniu – trzeba je przyjąć, zaakceptować i rozwijać.

Nie musisz zakładać 8-calowych obcasów ani mieć idealnej fryzury i makijażu, by ćwiczyć pole fitness.

W rzeczywistości, wiele zajęć zaczyna się boso, w zwykłym stroju sportowym, a kończy w spoconej, wyczerpanej kupie.

Dokładnie tak, jak chodzenie na siłownię – ale o wiele bardziej ekscytujące i zabawne!

Więc bez dalszego zastanawiania się, pozwól mi przedstawić Ci 17 powodów, dla których powinnaś zacząć pole dance dla fitnessu już dziś!

#1) Utrata wagi bez zmartwień

Jeśli zmagasz się z problemem odchudzania, to masz szczęście.

Pole fitness pomoże Ci pozbyć się niechcianych kilogramów! Podczas jednych zajęć możesz spalić nawet 500 kalorii, a jeśli będziesz ćwiczyć intensywnie – nawet więcej.

Dlatego czas zapomnieć o Weight Watchers i połączyć pole fitness ze zdrową dietą, aby zrzucić zbędne kilogramy w krótkim czasie!

Grupy takie jak Weight Watchers i SlimFast może faktycznie utrudnić swój progres tłuszczu trimming, ponieważ twoje ciało będzie potrzebować całej energii, którą może dostać, aby utrzymać się z tłuszczu spalania nowego hobby.

Dodatkową zaletą jest to, że nie musisz się martwić o znalezienie motywacji do dalszego działania, ponieważ jest to świetna zabawa!

#2) Każdy może to zrobić!

Mój ulubiony powód: każdy może to robić!

Niektórzy ludzie robią postępy szybciej niż inni, zwłaszcza jeśli są fanatykami fitnessu, którzy wykorzystują umiejętności przeniesione z innych sportów, takich jak wspinaczka.

Nie musisz mieć żadnych szczególnych atutów lub tanecznego zaplecza, a nawet być w dobrej formie, aby zacząć przygodę z pole fitness.

Znajdziesz ludzi ze wszystkich środowisk życia na najbliższej klasy pole, od weterynarzy do menedżerów do sprzedawców i doradców opieki zdrowotnej.

Możesz być zaskoczony, jak wiele osób rzeczywiście mają pole fitness podziękować za ich fantastyczne poziomy fitness.

Więc czy jesteś z kształtu lub w kształcie, młody lub stary znajdziesz pole fitness jest dla Ciebie.

To może być tak łatwe lub tak trudne, jak zdecydujesz, po prostu zatrzymać się na poziomie, który czuje się komfortowo dla Ciebie, a jeśli masz konkurencyjne streak jest mnóstwo konkursów na całym świecie dla Ciebie też!

#3) Get Toned Body You Can Be Proud Of

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego striptizerki zawsze wydają się mieć takie piękne nogi? Bo biegun. Właśnie dlatego!

Ogromny wachlarz ćwiczeń i ruchów zaangażowanych w pole fitness oznacza, że szybko zauważysz, że twoje mięśnie stają się bardziej stonowane od stóp do głów.

To absolutnie fantastyczny trening dla Twoich mięśni, ramion, nóg, barków – wszystkiego!

Wkrótce zauważysz różnicę, to naprawdę nie trwa długo, aby zacząć widzieć wyniki, jak to z pole fitness.

Nie trzeba nawet iść, że często, wiele osób, które zaczynają pole fitness zobaczy te wyniki z udziałem tak mało, jak raz w tygodniu.

Więc upewnij się, że jesteś gotowy, aby pocałować pożegnanie do swojego ciała, jak go znasz, bo twoje abs, ramiona, biodra, łydki, uda, talia i bum nigdy nie będzie taki sam ponownie!

#4) Nie czuje się jak ćwiczenie

Powinienem to przeformułować; To nie czuje się jak ćwiczenia w chwili obecnej.

Podczas gdy na pewno będziesz się dobrze bawić na zajęciach pole fitness i nie zdawać sobie sprawy, jak ciężko pracujesz mięśnie, na pewno poczujesz to następnego dnia.

Dzień po moich pierwszych zajęciach takie drobiazgi jak zmiana biegu na drugi w samochodzie to była agonia!

Jednak z drugiej strony, w miarę jak stopniowo stajesz się silniejszy, przestaje to być odczuwalne, ale zawsze będziesz miał wrażenie, że dobrze ćwiczyłeś.

#5) Kto chce nabrać pewności siebie i wzmocnić swoją pozycję?

Jak chciałabyś być bardziej otwarta lub mniej nieśmiała?

Pole fitness buduje pewność siebie i poczucie własnej wartości jak nic, co do tej pory widziałam.

Każdy na kilku pierwszych lekcjach czuje się nie na swoim miejscu i jest to jeden z głównych powodów, dla których ludzie nie wracają na kolejne zajęcia.

Ale kiedy już opanujesz podstawy, twoje mięśnie zaczną się rozwijać, a ty zaczniesz robić postępy znacznie szybciej.

Rozwój tych niesamowitych umiejętności przynosi fantastyczne korzyści emocjonalne. Poprawi się Twoja postawa, będziesz chodził wyższy i pewniejszy siebie.

Jeśli połączysz to z nowo wyrzeźbionym ciałem, zdziwiłbym się, gdybyś nie był dumny z siebie i swoich możliwości.

Nie uwierzysz, jak bardzo motywujące może być wykonywanie tych wszystkich nowych ruchów przy jednoczesnym doskonałym treningu.

To da ci motywację, której potrzebujesz, aby kontynuować, a na dłuższą metę poczujesz się mniej nieśmiała, atrakcyjniejsza i bardziej pewna siebie.

#6) Nie musisz być profesjonalistką, żeby mieć brzuch

Kto nie chciałby mieć zgrabnego brzucha?

Pole fitness pomoże Ci rozwinąć silne mięśnie rdzenia i brzucha, aby uzyskać idealnie wyrzeźbiony brzuch, a także jest niesamowity dla budowania siły górnej części ciała.

Jednym z wielu powodów nie rozpoczęcia pole fitness wcześniej (w tym moje własne) jest to, że wiele osób wierzy, że potrzebują silnej górnej części ciała, aby rozpocząć.

Więc jeśli myślałeś o tym, jak słabe są twoje ramiona i jak nigdy nie będzie to zrobić, mam dla Ciebie wiadomość. Nic bardziej mylnego!

Kiedy zaczynałam, nie umiałam nawet przejść przez drążki czy zrobić pompki!

To niesamowite, jak szybko to się zmienia po rozpoczęciu zajęć z kijkami. Jeśli ja mogę to zrobić, to Ty na pewno też.

Często żałuję, że tak długo nie zwlekałam z rozpoczęciem zajęć, więc jeśli to jest to, co Cię powstrzymuje, musisz zacząć działać!

Nie musisz być silna, aby zacząć pole fitness, rozpoczęcie pole fitness czyni cię silną.

#7) Teraz możesz uzyskać Fit & Have Fun Doing It

Czy masz problemy z przeciągając się w dół do siłowni na nudne stare sesji treningowej? Czy brakuje Ci samodyscypliny i motywacji, jeśli chodzi o utrzymanie kondycji?

Cóż, jeśli jest to wybór między tym a pole fitness wiem, w którą stronę zmierzam, pozwól mi wyjaśnić dlaczego.

Pole fitness jest po prostu tak dużo zabawy! Podczas gdy jesteś zajęta nauką nowych, ekscytujących trików i obrotów, rzadko zdajesz sobie sprawę z tego, ile razy podnosisz ciężar własnego ciała podczas jednych zajęć.

Z pewnością nigdy nie ma nudnych momentów, a podniecenie i euforia, jaką odczuwasz po wykonaniu każdego nowego ruchu, daje ci motywację do dalszego działania.

Szybko się uzależnisz i nie będziesz mógł się oprzeć, żeby nie nauczyć się jeszcze jednej sztuczki, kolejnej, a potem jeszcze jednej!

Łatwo jest stracić motywację do trzymania się regularnej rutyny fitness, więc dla mnie fakt, że treningi nie były już przykrym obowiązkiem, był powodem numer jeden, dla którego je pokochałam!

#8) Poczuj się natychmiast zaakceptowany, gdy dołączysz do społeczności

Niezależnie od tego, czy zaczniesz pole fitness sama, czy z przyjaciółką, nigdy nie będziesz czuła się pominięta.

Istnieje prawdziwe poczucie przyjaźni i zachęty w społeczności pole fitness i będziesz otoczony przez pozytywności i optymizmu na zawsze!

Większość studiów pole fitness oferuje bezpieczne i komfortowe środowisko do osiągnięcia swoich celów z instruktorami, którzy poprowadzą Cię z entuzjazmem na każdym kroku drogi.

Nigdy nie będziesz musiał się martwić o bycie ocenianym w klasie pole fitness, ponieważ kobiety o wszystkich kształtach, rozmiarach, wieku i poziomach sprawności fizycznej są witane z otwartymi ramionami.

Jest to świetne miejsce do poznawania ludzi i nawiązywania nowych znajomości, a jeśli zaczynasz sama w domu, nadal możesz znaleźć to wsparcie online.

Istnieje wiele grup wspierających i zachęcających podobnie myślących osób wiszących online, a jeśli zdecydujesz, że chcesz sieci osobiście, możesz po prostu udać się do najbliższego wydarzenia pole.

#9) Jest to łatwe do zrobienia z komfortu swojego salonu

Zbyt nieśmiały, aby rozpocząć przed grupą? Nie ma klas pole w Twojej okolicy? Nie ma problemu!

Nadal można rozpocząć pole fitness w domu, wszystko, co musisz zrobić, to kupić biegun i zainstalować go.

Stałe lub przenośne? Ty wybierasz. Wszystko, co musisz zrobić, to po prostu dostać się kilka lekcji online lub pole fitness DVD i jesteś z dala od wielkiego początku!

Wiele osób, które uczestniczą w zajęciach pole fitness będzie również mieć biegun w domu, tak, że mogą one uzyskać dodatkowe praktyki w i treningu w prywatnym w domu.

#10) Jest to ostateczny wszystko w jednym treningu

Czy jesteś zmęczony tak ciężko pracować, aby poprawić tylko jeden obszar swojego ciała?

Zajęcia pole fitness łączą w sobie tak wiele różnych rodzajów ćwiczeń, że nie musisz skupiać się na żadnej konkretnej części ciała.

Nie musisz wybierać, na której maszynie chcesz pracować lub które grupy mięśni wymagają największej uwagi. Po prostu ćwiczy się każdy nowy ruch na bieżąco.

Będzie praca na podłodze, trochę tańca, obroty, wspinanie się, a dla bardziej zaawansowanych polerów – inwersja i podnoszenie całego ciała do góry nogami!

Nawet najbardziej regularni bywalcy siłowni są zaskoczeni wrażeniami po treningu z kijkami. Poczujesz, że pracują mięśnie, o których istnieniu nawet nie wiedziałaś.

Niezależnie od tego, czy trzymasz kręgosłup, czy dyndasz na nogach, będziesz stale pracować nad zaangażowaniem mięśni rdzenia.

Oznacza to, że kiedy dojdziesz do momentu odwrócenia się do góry nogami, poczujesz się komfortowo i będziesz gotowy do lotu!

W tym momencie Twój poziom sprawności fizycznej może tylko wzrosnąć, ponieważ ciągle podnosisz swoje ciało do góry, aby spróbować nowego ruchu i tak w kółko.

Ile kilogramów ciężaru można by w ten sposób podnieść, gdy idziesz na siłownię, nawet nie zdając sobie z tego sprawy?

#11) Zobacz, jak łatwo możesz się uelastycznić

Elastyczność nie jest czymś, co każdy stara się osiągnąć na początku, ale to przyjdzie naturalnie w czasie z pole fitness.

Nie każdy ruch będzie możliwy do wykonania od razu, niezależnie od siły, ponieważ niektóre z nich wymagają pewnego poziomu elastyczności.

Nie martw się, jeśli nie jesteś teraz zbyt elastyczna, im więcej będziesz chodzić na zajęcia, tym bardziej staniesz się elastyczna!

Po roku ćwiczeń z kijkami przeszłam od momentu, gdy ledwo byłam w stanie unieść nogę w powietrze, do momentu, gdy mocno oparłam stopę o tył głowy. Jaki był więc następny krok? Chciałam przyjrzeć się moim palcom u stóp!

Będziesz zginać się w mgnieniu oka.

#12) Pozbądź się niezdarności raz na zawsze

Proszę, powiedz mi, że nie jestem jedyną osobą, która miała problem z wchodzeniem na ściany lub spadaniem ze schodów?

Pole fitness przynosi ze sobą znacznie lepszą świadomość swojego ciała i poprawę koordynacji.

Kiedy zaczynasz uczyć się niektórych bardziej skomplikowanych ćwiczeń, Twoja zwiększona świadomość może przenieść się na codzienne życie.

Wyobraź sobie przez chwilę równowagę, świadomość i koordynację, która jest potrzebna, aby utrzymać się do góry nogami na drążku.

Czy widzisz, jak to może pomóc Ci uniknąć urazów w codziennych czynnościach?

Będziesz mniej skłonny do wpadania na rzeczy, poślizgnięcia się, potknięcia lub upadku, a to z kolei będzie Ci towarzyszyć do późnej starości.

To dlatego, że pole fitness ćwiczy nie tylko twoje ciało, ale także twój umysł i umiejętności rozwiązywania problemów!

#13) Odkryj liczne korzyści zdrowotne, z których korzysta wiele osób uprawiających pole fitness

Pole fitness pochodzi z wielu korzyści zdrowotnych. Istnieje niezliczona ilość historii sukcesu, gdzie ludzie przezwyciężyli poważne choroby i urazy z niewielką pomocą od pole fitness.

Tylko po to, aby pokryć podstawy, oto niektóre z obszarów, w których jest to powszechne, aby znaleźć poprawę z pole fitness;

 

Zmniejszanie bólu stawów

Bóle stawów to coś, czego wiele osób doświadcza szczególnie w późniejszym okresie życia.

Pole fitness będzie pracować nad wzmocnieniem mięśni przy jednoczesnym zwiększeniu elastyczności i mobilności, co znacznie zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia problemów ze stawami.

Lepszy chwyt jest czymś, co naturalnie rozwija się podczas uprawiania pole fitness, co zmniejsza ryzyko wystąpienia urazów związanych z powtarzającym się napięciem.

Jak stać się bardziej zwinny będziesz miał również mniej problemów z takimi rzeczami jak sztywność karku, ból pleców i innych ogólnych bólów mięśni.

Niższy poziom stresu

Jak wspomniałam wcześniej, nailing ruchy w pole fitness może dać Ci uczucie euforii, jak nigdy wcześniej nie doświadczył. Jak również budowanie pewności siebie to również służy do de-stresu.

Dobry trening pole fitness spowoduje, że twoje ciało zacznie produkować endorfiny, coś, co jest rzeczywiście powszechne w wielu formach ćwiczeń.

To dlatego może słyszeliście o ludziach, którzy uzależniają się od pracy na zewnątrz. Te endorfiny sprawią, że po treningu poczujesz się znacznie spokojniejszy i ogólnie szczęśliwszy.

Jeśli nie wysypiasz się wystarczająco, bo trudno Ci zasnąć w porze snu, możesz być zaskoczona, słysząc, że łatwiej Ci będzie zasnąć w nocy.

To dlatego, że regularne zajęcia pole fitness są intensywne ćwiczenia, które upewni się, że zawsze masz dobry sen w nocy.

Będziesz go potrzebować po całej energii, którą zużywasz, a Twoje ciało będzie Ci za niego wdzięczne!

Zwiększony przepływ krwi

To naprawdę ważne, zwłaszcza jeśli masz pracę, w której przez cały dzień siedzisz przy biurku.

Jeśli spędzasz dużo czasu w pozycji siedzącej, możesz nabawić się słabego krążenia, co oznacza, że Twoje ważne organy nie będą otrzymywać wszystkich składników odżywczych, których potrzebują do prawidłowego funkcjonowania.

Jesteś nogi, stopy, ręce i ramiona będą również brakuje odpowiedniej ilości krwi, co może powodować wiele problemów, a niektóre z nich mogą być bardzo poważne, a nawet zagrażające życiu.

Nie martw się więcej jednak, ponieważ pole fitness jest doskonałym ćwiczeniem dla zwiększenia przepływu krwi, co naturalnie oznacza, że przyczynia się do zdrowego serca i mózgu, jak również!

Lepsza wytrzymałość

Jaka jest Twoja wytrzymałość? Czy jesteś osobą, która może biec na mile lub ten, który poddaje się, gdy zaczyna boleć trochę?

Bardziej zaawansowane pole tancerze często sprawiają, że rzeczy wyglądają bardzo łatwo, ale niektóre z nich są rzeczywiście bardzo trudne.

Jak zabawa, jak są, ruchy można osiągnąć będzie naprawdę pracować wszystkie mięśnie ciężko. To z kolei pomoże Ci poprawić swoją siłę i wytrzymałość.

Co się dzieje pod koniec długiego biegu? Zatrzymujesz się. Po treningu na siłowni? Zatrzymujesz się. Jakie są natychmiastowe rezultaty?

Odpowiedź brzmi: żadnych. W każdym razie nie od razu, ale to jest to, gdzie pole fitness jest inny.

Pole fitness daje Ci prawdziwy sukces w momencie, gdy wykonasz ruch, a zawsze jest jeszcze jeden do nauczenia.

Zawsze będziesz chciał kontynuować, aby osiągnąć swoje cele w pole fitness, pamiętasz tę euforię, o której mówiłem wcześniej?

Cóż, jest to uzależniające uczucie, i dlatego nailing swój następny trick pole fitness jest zawsze będzie napędzać swoją wytrzymałość i wytrzymałość dalej, dalej iw górę!

Dosłownie w górę 😀

Inną zaletą tego jest to, że niektóre z najtrudniejszych umiejętności mogą być najbardziej satysfakcjonujące i ekscytujące do osiągnięcia!

#14) To nie musi być seksowne

Całkowicie rozumiem, że większość ludzi po prostu chce mieć dobry trening i nie mają na celu wyglądać sexy w procesie. To jest absolutnie w porządku, nie musisz być.

Wiele osób zaczyna zajęcia wyłącznie dla ćwiczeń, bez większego zaangażowania w taniec czy pracę na parkiecie. Wystarczy być ostrzeżony, że sexy może być długoterminowy efekt uboczny pole fitness 😉

Istnieje wiele różnych stylów pole fitness wokół, niektórzy ludzie mogą skupić się na bardziej elastyczne i gięte ruchy, podczas gdy inni skupiają się na czystej siły.

Następnie są te, które będą wykonywać teatralne style tańca lub dostać trochę bezczelny i twerk go!

Niektórzy łączą kilka lub wszystkie te style i włączają inne formy tańca, takie jak na przykład taniec brzucha.

Więc albo włącz swój wewnętrzny seksapil i złap te 8-calowe obcasy, albo włącz tryb bestii i ćwicz na boso!

Oto wspaniała rada dla początkujących z pole świata bardzo własnej gwiazdy rocka Cleo The Hurricane: „Nie bój się obcasów… Czynią to o wiele bardziej zabawne i sprawiają, że twoje nogi wyglądają o wiele dłużej!”

Bez względu na to, co preferowany styl, nikt w społeczności pole fitness nie będzie dyskryminować, więc nie bój się pozwolić swoją kreatywność pokazać.

#15) Możesz łączyć biznes z przyjemnością

Kiedy zaczniesz się naprawdę dobrze w pole fitness to prawie na pewno stanie się jedną z twoich największych pasji w życiu, a co lepszy sposób na zarabianie pieniędzy niż z pasją.

Nie, to nie musi koniecznie obracać się wokół barów lub klubów nocnych, ale hej, jeśli to, co lubisz, a następnie przejdź do niego!

Istnieje wiele innych sposobów na przekształcenie swojej pasji w świetny pomysł na biznes.

Możesz dostać szkolenie instruktora fitness i otworzyć własne studio pole do nauczania innych ludzi pole fitness lub iść do linii biznesowej, która uzupełnia go.

Widziałem kilka niesamowitych rzeczy wokół więc wyobraźnia jest limit.

Biegun odzież, buty biegun, pole sztuki i projekty są cropping się w lewo prawo i centrum, więc jeśli masz pomysł, należy uruchomić z nim.

Jest też oczywiście wiele osób wzywających do pole fitness stać się sportem olimpijskim, a jeśli tak by się stało konkurencyjnych sportowców może zarabiać pieniądze w ten sposób też!

#16) To nie boli, aby utrzymać niegrzeczny sekret

W zależności od twojego światopoglądu, a także twoich przyjaciół, rodziny i współpracowników, możesz lub nie chcesz powiedzieć ludziom o swoim niesamowitym nowym hobby.

Ale to jest piękno tego, nie musisz!

Istnieje ogromna społeczność entuzjastów pole fitness, którzy są gotowi sprawdzić twoje najnowsze ruchy, dać ci informacje zwrotne i pochwały i ogólnie utrzymać motywację, jeśli chcesz.

Osobiście zawsze byłam bardzo otwarta i pełna pasji co do mojego wyboru ćwiczeń, tak bardzo, że zwykle przenosi się to na najbliższych ludzi i w końcu przychodzą, aby spróbować.

W moim starym miejscu pracy nawet mój szef nie mógł się oprzeć!

Krzyczeć to z dachów nie jest może dla każdego, ale hej, to nadal dużo zabawy, aby utrzymać to w tajemnicy też.

Upewnij się tylko, że poinformujesz swoich kumpli od biegania, jeśli bierzesz udział w akcjach charytatywnych i rzeczach, które mogą być pokazywane w mediach, jeśli nie chcesz, by cię widziano!

#17) To sprawia, że czujesz się fantastycznie!

Ostatni, ale nie najmniej ważne, jeśli czujesz się w dół w dumps nie ma lepszego sposobu, aby rozjaśnić swój dzień.

Na zajęciach pole fitness nauczysz się niesamowitych sztuczek i obrotów i regularnie będziesz robić rzeczy, których nigdy nie wyobrażałeś sobie, że twoje ciało może zrobić.

Poważnie mówiąc, nie ma takiego uczucia jak to, które pojawia się po wykonaniu ruchu, nad którym pracowałaś przez jakiś czas.

Zrozumiesz to dopiero wtedy, gdy po raz pierwszy uda Ci się wykonać coś, co wydawało Ci się niemożliwe. To daje ogromną siłę fizyczną i psychiczną, a Ty możesz zaskoczyć samego siebie!

Kiedy robisz to dla własnego zdrowia, kondycji i przyjemności, przestajesz się przejmować tym, co myślą inni, a wręcz bardzo często popadasz w całkowite uzależnienie!

Więc jaki jest werdykt?

Jestem pewien, że zgodzisz się po przeczytaniu tych 17 niesamowitych powodów, aby rozpocząć pole fitness, że po prostu nie ma wymówki, aby czekać dłużej!

Korzyści płynące z pole fitness sięgają znacznie głębiej niż tylko rozwijanie atrybutów fizycznych, takich jak siła, elastyczność i zwinność.

Poprawi to Twój umysł, pewność siebie, emocje, poziom stresu i wiele więcej, jednocześnie wprowadzając Cię do nowych przyjaciół też.

Szybko się rozwija i wkrótce stanie się numerem jeden wśród współczesnych mężczyzn i kobiet, a w rzeczywistości może być nim już teraz, tylko że 75% z Was jeszcze nikomu o tym nie powiedziało.

Być może myślisz sobie: „No jasne! To zadziałało na wszystkich innych, ale na pewno nie na mnie”.

Wszystko, co mogę zasugerować, to: „Nie odrzucaj tego, dopóki nie spróbujesz!

Jeśli chcesz wiedzieć więcej, zajrzyj do mojego następnego artykułu, który nauczy Cię, jak zacząć przygodę z pole fitness krok po kroku!

Aby zacząć możesz po prostu wpisać w Google „Pole fitness classes in [your town/city/county]”, aby znaleźć najbliższe zajęcia w ten sposób:

Można je znaleźć prawie wszędzie!

Jakie masz powody, aby nie zacząć pole fitness?

A może już zaczęłaś? Daj mi znać w komentarzach!