Mistrzowie Pole Dance

Oto lista najlepszych Polaków zebrana na podstawie zgłoszeń fanów funpage’u Pole Dance Album

Wymienione osoby odniosły sukces na różnych zawodach i konkursach pole dance w różnych kategoriach.

Opracowała: Renata Błaszczyk

Aby otrzymać Katalog Mistrzów Pole Dance z 55 figurami zapisz się na newsletter 🙂

Imie i nazwisko Link do profilu na FB lub strony www
Agata Biernat https://m.facebook.com/BiernatAgata/
Agata Jarzębowska https://www.facebook.com/agata.jarzebowska.7
Agata Malchrowicz https://www.facebook.com/agata.malchrowicz
Agnieszka Jurczak https://www.facebook.com/agnieszka.jurczak.16
Agnieszka Piaskowska https://www.facebook.com/agnieszka.piaskowska.378
Aleksandra Bednarz https://www.facebook.com/aleksandra.bednarz.102
Aleksandra Kleszcz https://www.facebook.com/Aleksandra-Kleszcz-Pole-Dance-570847653023388/?hc_location=ufi
Aleksandra Kolczyńska https://www.facebook.com/aleksandra.kolczynska.3
Anne-Marie Kot https://www.facebook.com/AnneMarieKot/
Berenika Nienadowska https://www.facebook.com/BerenikaNienadowskaDancer/info/?entry_point=page_nav_about_item&tab=page_info
Dominika Tatoj http://www.novaszkolatanca.pl/katowice/tancerze/dominika-tatoj
Iwona Drzymała https://www.facebook.com/iwonadrzymalaaerialdance/
Izabela Krajanowska Pieniążek (Iron Iza) https://www.facebook.com/izabela.krajanowska.pieniazek
Jakub Kolasa https://m.facebook.com/JakubKolasaPoleDancer/
Jakub Zieliński https://m.facebook.com/kubazielinski.poledancer/info/?mt_nav=1
Joanna Derybowska https://www.facebook.com/joanna.derybowska
Karolina Płoszejowska https://www.facebook.com/k.ploszejowska
Karolina Sobieraj https://www.facebook.com/karolina.sobieraj/
Karolina Sobieraj https://www.facebook.com/karolina.sobieraj/
Kasia Bigos https://www.facebook.com/trenerkasiabigos/
Kasia Kwasniewicz https://www.facebook.com/ladyk8ee?fref=ts
Katarzyna Kwaśniewicz https://www.facebook.com/KasiaExtended/
Katrina Pustelnik-Opielka https://m.facebook.com/Katrina-Tancerka-108208882675669/?__mref=message_bubble
Klaudia Kwiatos https://www.facebook.com/kklaudia.ka
Klaudia Nowak https://m.facebook.com/powerballerina/
Magda Zawadzka https://www.facebook.com/magda.zawadzka.125
Magdalena Beng https://www.facebook.com/Magdalenabengbeng/
Malwina Ginter-Stenka (Malwina GS) https://www.facebook.com/malwinags/info/?entry_point=page_nav_about_item&tab=page_info
Magdalena Gołkowska https://www.facebook.com/magdalena.golkowska?hc_ref=SEARCH&fref=nf
Maria Rozbicka https://www.facebook.com/mariarozbicka.poledance/?fref=ts
Marta Humka https://www.facebook.com/marta.humka
Martyna Dominikowska https://www.facebook.com/martyna.dominikowska
Martyna Smolińska https://www.facebook.com/martyna.smolinska
Monika Habel https://www.facebook.com/Monika-Habel-1485129151700728/
Monika Jedynak https://www.facebook.com/nika.jedynak.92
Natalia Majer https://www.facebook.com/natalia.majer.73?hc_location=ufi
Nikola Pawlak https://www.facebook.com/nikola.pawlak.9?hc_location=ufi
Patryk Rybarski https://www.facebook.com/poleonthepole/
Paulina Roleceka https://www.facebook.com/rolczi
Pawel Kulaga https://www.facebook.com/pawel.kulaga.3
Roksana Kostyra https://www.facebook.com/aerialperformance/
Sylvia Mrenca https://www.facebook.com/sylvia.mrenca
Sylwia Adamowicz https://www.facebook.com/sylwia.adamowicz.35
Szymon Matusiak https://www.facebook.com/matusiak.pole.dance/
Wiktoria Wosińska https://www.facebook.com/wosinskatrenuje/
Wiktoria Joanna Rita Karbownik https://www.facebook.com/wiktoria.joanna.rita
Wioletta Kącka (Wiola Kącka) https://www.facebook.com/wiola.kacka